Pattaya denince akla ilk gelen şey gece hayatıdır. Dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız çeşitli eğlenceleri, birbirinden kaliteli disco ve barları, taylanda özel gogo barları, rus klupleri, sulu masaj salonları bulunmaktadır

Pattaya denince akla ilk gelen şey gece hayatıdır. Dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız çeşitli eğlenceleri, birbirinden kaliteli disco ve barları, taylanda özel gogo barları, rus klupleri, sulu masaj salonları bulunmaktadır. Bu yazımızda pattaya gece hayatını ve pattaya gece hayatı fiyatları hakkında bilgiler vereceğim.

Walking Street

Pattaya’da gece hayatı pattayanın tümüne yayılmıştır aslında. Ama gece hayatının kalbi Walking Street’te atmaktadır. Burası Pattaya’nın barlar sokağıdır. Walking Street’te aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Sokak thai’li kızlar, turistler ve mekan önlerinde durup sizi içeri davet eden kızlarla doludur. Her ne kadar pattaya’da sex özgürce yaşansa da hiçbir şey ulu orta değildir. Asıl macera mekanların içindedir.

Ayrıca soi 6 adındaki sokakta birbirinden eğlenceli barlar yer almaktadır. Soi bizdeki sokak anlamına gelmektedir. Soi 1, soi2 diye sokaklar sıralanmaktadır. Soi 6 yer alan barlarda oturup içkinizi içebilir oradaki kızlarla çeşitli kağıt, zeka, bilardo, fantezi oyunları oynayabilirsiniz. Mesela 3-4 kızı masanıza davet edip ereksiyon oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunda kızlar sizi ereksiyon etmek için çeşitli numaralar yaparlar başarılı olana 2 içki ısmarlarsınız. Sonrasında istediğiniz kızı alıp otelinize gidebilirsiniz, tabi bu keyfinize kalmış. Soi 6’da barda içki fiyatları 65-100 Baht arasıdır. Buradaki mekanlar müşteri çekebilmek için fiyatları daha düşüktür. Kızların fiyatı da gecelik 1000-3000 baht arasıdır. Pazarlık yapın ve piyasayı yükseltmemeye özen gösterin.

Beach Road, Pattaya’nın sahil yoludur. Zaten İngilizce Beach Roda sahil yolu anlamına gelmektedir. Akşamüzeri ve geceye doğru buradan yola çıkıp yürüyerek walking streete gidebilirsiniz. Sahil üzerinde bir çok kadın göreceksiniz. Bunlarda parayla çalışan kızlar ve kadınlardır. Burada fiyatlar daha düşüktür. Kısa ve uzun süreli gelenler vardır. Kısa süreliler 500 Baht civarıdır. Uzun süre içinde genelde 1000 baht isterler. Ancak buradaki kızları önermiyorum çünkü hastalık oranının yüksek olduğunu söylüyorlar.

Gelelim Walking Street’teki mekanlara. Burada mekanlar arasında oldukça büyük bir rekabet vardır. Böyle olması müşteriler için iyidir çünkü hem kalite artıyor hemde fiyatlar düşüyor. Burada disco olarak Mixx, Lucifer, İnsomnia gibi mekanları öneririm. Kötü mekan yok zamanınız varsa hepsine gitmenizi öneririm. Discolarda giriş ücreti yoktur. Bira ve hafif içkiler 180-200 baht arasıdır. Viski 300 baht. Şişe viski 3000 baht, Vodka şişe 2000-2500 baht arasında değişmektedir. Bu mekanlarda sadece para karşılığı çalışan thai’li kızlar kadınlar, rus kadınlar bulunmaz. Pattaya çok fazla turist alan bir bölgedir ve çok fazla bayan turistte bulunur. Mekanlar kalitelidir ve turistlerde çok fazladır. Turistler için şansınızı deneyin derim.

Discolara gece 12-1 gibi gitmenizi öneririm. Bu saatten sonra discolar dolmaya başlar. Mekanlara giderken giyiminize dikkat etmeniz kızların ilgisini çekmeniz için önemlidir. Bu mekanlara şortla girilmiyor haberiniz olsun. Mekanlar gerçekten dünya standardında kaliteli yerler ve müziklerde aynı şekilde. Mixx’te yılın bazı aylarında Fashion Tv Güzellerinin geceleri yapılıyor mesela. Mekanlarda kız sayısı genelde erkeklere oranla daha fazla oluyor. Eğer thai’li bir kızdan hoşlandıysanız göz göze gelmeniz ve çağırmanız genelde yeterlidir. Ancak sizde yanına rahatlıkla gidip konuşabilirsiniz. İngilizceniz yoksa sorun etmeyin bir içki alıp eline uzatmanız gülümsemeniz bile yeterli olacaktır. Ayrıca tayland dilinde Bom Bom demek sex yapmak demektir. Çok sıkışırsanız Bom Bom diyin gerisi gelir. Gecenin ilerleyen saatlerinde kızların istediği rakamlarda düşecektir. Türkler ve araplar maalesef fiyatları yüksetmektedir. Bir thai’li kız için gecelik 2000 baht iyi bir fiyattır. Fazlasını kesinlikle vermeyin. 3000 isteyebilir pazarlık edin. Kesinlikle ilk defa pattaya’ya gittiğinizi kimseye söylemeyin bu 3 gelişim deyin. Rus kızlar daha havalı olurlar genelde 200 dolar isterler gecelik. Pek pazarlık şansı yoktur ama 100 dolara indirebilirseniz çok iyidir. Bir kızla anlaştıktan sonra isterseniz biraz mekanda eğlenip sonra otele geçebilirsiniz. Mekanlar şişe açtırabilirsiniz. Aslında en avantajlısı şişe açtırmaktır. Hem siz içersiniz hem masanıza gelen kızlar içer. Ve şişeyi bitiremezseniz adınızı yazdırıp ertesi gün aynı şişeden devam edebilirsiniz. Mekanda sürekli içeceksiniz diye bir şart yok isterseniz bir birada içebilirsiniz ama sonuçta tatildesiniz ve eğlenmeye gittiniz bütçenizde el veriyorsa o mekanlarda içmek gerçekten zevk verir ve bol bol içersiniz. Ama dikkat edin çok fazla içip sarhoş olursanız gecenin sonunu getirmek zor olur. Ayrıca bu mekanlarda Laydboy (dönme) kesinlikle yoktur.

Akşama doğru Walking Street’e gittiniz ve zaman geçiriyorsunuz. Birçok alternatif var. Canlı müzik yapan barlar, Nargile içebileceğiniz mekanlar veya go go barlar. Cadde üzerinde bir barda oturup insanları izlemek bile ayrı bir zevktir. Barlarda içkilerin fiyatı 90-150 baht arasındadır. Emin olun burada bile vakit çok güzel geçecektir.

Pattaya’ya gidip de Gogo bara gitmemek olmaz. Gogo barların hepsi kaliteli, güzel ve eğlencenin dorukta olduğu mekanlardır. Tabelasına bakıp hoşunuza giden birine girin. Bu mekanlarda sahnenin ortasında bir bölüm vardır genelde bu platformda borular vardır üstünde 15-20 kız vardır ve seksi danslar yaparlar. Kimi zaman hepsi tamamen soyunur ve böyle dans ederler. Oturma yerleri hemen sahnenin önünde sandalyeler veya biraz gerisinde koltuklar vardır oturabilirsiniz. Sahne önünde oturursanız boynunuz tutulabilir tavsiye etmiyorum :) Geçin sahneyi gören güzel bir kanepede oturun içkinizi için kızları izleyin. Beğendiğiniz kızı veya kızları yanınıza çağırabilirsiniz. Yanınıza gelen kızlar size kucak dansı yapacaktır. Burada sizin içtiğiniz içkilerin fiyat 90-150 bath arası kızların içkileri is 180-200 baht arasıdır. Yanınıza gelen kızlar 10-15 dakikada bir içki içerler. Ama kafaya takmayın sonuçta eğlenmeye gidiyorsunuz ve hayatınızda belki de hiç yaşamadığınız ve yaşayamayacağınız kadar eğleniyorsunuz. Gogo barlar gerçekten çok eğlencelidir. Burada istediğiniz kızla beraber olabilirsiniz. Burada fiyatlar biraz daha yüksektir. Kızla beraber olmak için öncelikle mekana 500 Baht vermeniz gerekmektedir. Kısa süreli için kızlar 2000 Baht uzun süre için 3000-3500 baht istemektedirler. İsterseniz sadece eğlenip mekandan çıkabilirsiniz isterseniz kızla çıkabilirsiniz tercih sizin.

Pattaya’da Ruslar da çok fazladır. Rusların işlettikleri birçok mekan bulunmaktadır. Bu mekanlarda sadece ruslar kızlar çalışmaktadır. Eğlence şekliyse mekanda 10-15 tane birbirinden güzel rus kız vardır ve sırayla gelip size kucak dansı yaparlar ve her kıza 500 baht takarsınız. Zaman hızlı ilerler ve paranız suyunu çekebilir  Bu mekanlardan kız çıkarmak imkansızdır diyebilirim. Bu mekanları pek önermiyorum ama gidip görebilirsiniz.

Pattaya’da dikkat etmeniz gereken bir şeyde Laydboylardır. Bunlar taylandın geleneklerinde olan ve oranın halkı tarafından saygı duyulan kişilerdir. Bunları kızlardan ayırt etmesi gerçekten zordur. Estetik operasyonlarıda tayland’da çok geliştiği için boğazdaki kemiği bile aldıkları için kızlardan ayırt etmesi zordur. Ancak bunlara Laydboy or Girl diye sorarsanız söylerler. Hiç olmadı elinizi atıp yoklayın sonradan sürpriz olmasın.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yorumlarla eksik kalan yerleri sorabilirsiniz. Pattaya’ya giden arkadaşlarda yorumlarını bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.